Vitaj na eshope mobilné príslušenstvo

Príslušenstvo k mobilom je určené na ochranu vášho zariadenia, prípadne na zvýšenie praktickosti či doplnenie funkčnosti. Môžete si vybrať zo širokej ponuky rôznych doplnkov na ochranu telefónu, napríklad puzdrá na mobil a tvrdené sklá, ktoré chránia telefón pred poškodením. Na lepšiu manipuláciu vám pomôžu držiaky na mobil, handsfree príslušenstvo alebo bluetooth slúchadlá. Powerbanky predĺžia výdrž vášho mobilného zariadenia. Poradíme vám, ako si vybrať správne príslušenstvo pre vaše konkrétne potreby.


Ako chrániť mobil
Mobilný telefón nie je lacná záležitosť a určite nechcete, aby sa s ním pri používaní niečo stalo. Preto je dôležité ho chrániť. Vďaka obalu na mobil z neho môžete urobiť módny doplnok. Displej pred poškriabaním ochráni tvrdené sklo alebo fólia.

  • Kryty na mobil - chránia váš telefón pred škrabancami, prachom či špinou. Ak vám často padá mobil z rúk, ochránite ho odolným obalom na mobil. Módny doplnok vytvoríte vďaka štýlovým krytom na mobil od rôznych značiek. Väčšinou sa vyrábajú z plastu, silikónu alebo kože. Kožený obal na mobil je trvácnejší v porovnaní so syntetickým materiálom. 
  • Ochranné sklá a fólie - nechránia mobil len pred škrabancami, ale aj pri nárazoch. Ak sa pri páde rozbije ochranné sklo na mobil, displej ostane zväčša nepoškodený. Tvrdené sklá majú rôznu hrúbku a tým ponúkajú aj rôznu ochranu pre váš telefón. 
  • Držiaky a stojany na mobil - svoj telefón môžete mať na očiach aj počas šoférovania alebo jazdy na bicykli. Držiak na mobil do auta môžete pripevniť na palubnú dosku, do ventilačnej mriežky alebo na čelné sklo. Držiak na mobil na bicykel uchytíte jednoducho na riadidlá a nemusíte sa obávať, že ho po ceste stratíte. 

Ako správne nabíjať mobil

Bez nabíjačky na mobil si už dnes svoj život nedokážeme predstaviť. Vo vašej výbave by nemala chýbať kvalitná sieťová nabíjačka doplnená nabíjacím káblom. Na cestách určite oceníte bezdrôtovú nabíjačku.

Copyright 2023 - 2024 © telefonia